Okna Pcv Podkarpackie

Okno Rzeszów

Okna PVC Podkarpackie łączą wysoką jakość z ponadczasowym designem.

NASZA FIRMA ZAJMUJE SIĘ WYROBEM STOLARKI OTWOROWEJ NA BAZIE NAJLEPSZYCH BEZOŁOWIOWYCH TWORZYW SZTUCZNYCH

 

Jako producent okien z PVC proponujemy nowoczesne  rozwiązania zastosowane w naszych wyrobach. Przy projektowaniu oraz wykonaniu konstrukcji wykorzystujemy profile produkowane w Polsce systemu Decco. Odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, zapewniając optymalną ochronę przed oddziaływaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Ponadto okna PCV są bardzo wytrzymałe,odporne na odkształcenia o znakomitych parametrach cieplnych dostosowanych do polskich wymagań. Zapewniamy również 5-letnią gwarancję na nasze wyroby. Proponujemy rozwiązania odpowiadające współczesnym trendom w zakresie estetyki. Przygotowujemy wyroby w atrakcyjnej kolorystyce, także w modelach drewnopodobnych. Jesteśmy też otwarci na propozycje i wymagania naszych klientów. Zobacz magazyn wysokiego składowania profili okiennych systemu:  Decco

wzory okien

Systemy okienne Witrynal:

Okna Decco 71

Decco 71

Profil w systemie DECCO 71. System 6-komorowy wykonany z PVC o niezwykłej bieli. Funkcjonalny, uniwersalny i elegancki.

Okna Decco 82

Profil w systemie DECCO 82 to idealny wybór dla tych, którzy poszukują najwyższych parametrów termicznych spełniających nowe wymagania budowlane, znakomitego designu przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Okna Decco 83

Profil w systemie DECCO 83 to profil o ekstremalnych parametrach termicznych. Trzecia uszczelka i szerokie pakiety szybowe z ciepłą ramką zapewniają parametry, jakich nie gwarantują inne profile.

Okna Decco 83  Al

Okna PVC Decco 83 z zewnętrzną nakładką aluminiową. Rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoką funkcjonalność, energooszczędność oraz wyjątkową estetykę. Odporne na   warunki atmosferyczne

Kolory okien PVC

Kolory podstawowe

Złoty Dąb

Orzech

Mahoń

Dąb bagienny jasny

Antracyt

Qartz Grey

Winchester

Sheffield Oak

Woodec Turner Oak

Silver Slate

White Oak

Ginger Oak

Okna plastikowe to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej popularnych rozwiązań na rynku budowlanym. Ich doskonała izolacja termiczna oraz akustyczna, energooszczędność, ale też łatwość utrzymania sprawiają, że w dzisiejszych czasach są niemal niezastąpione.

W sprzedaży posiadamy okna, których konstrukcje oparte są na innowacyjnych profilach marki DECCO — lidera w produkcji systemów profili okiennych i drzwiowych z PCV. Zapewniamy szeroki wybór okien, które sprawdzą się w budownictwie do różnych zastosowań — zarówno we wszelkiego rodzaju budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Dostępne są pakiety 2-, 3-, 4-, a nawet 6-szybowe, jak również systemy proste i półzlicowane w różnych modnych wersjach kolorystycznych (na przykład mahoń, orzech, antracyt czy złoty dąb).

Okna PCV: podkarpackie

Plastikowe okna są znane ze swojej solidnej konstrukcji, która zapewnia im długą żywotność nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów okna PCV są odporne na korozję, działanie promieni UV oraz wilgoć. Dla kupującego ważne jest to, okna zapewniały doskonałą izolację termiczną. Profile zamknięte w plastikowych ramach mają unikalne właściwości izolacyjne, które utrzymują ciepło w domu zimą i chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się w czasie upałów. Dzięki temu korzystając z okien plastikowych, można oszczędzać na kosztach ogrzewania oraz klimatyzacji. To jednak nie wszystko — tego typu okna tłumią też dźwięki, co sprawia, że mieszkanie w pobliżu ruchliwej ulicy czy lotniska staje się znacznie bardziej komfortowe.

Nowoczesne, energooszczędne okna

Okna PCV są jednym z najbardziej energooszczędnych rozwiązań dostępnych na rynku. Dzięki swoim właściwościom izolacyjnym redukują straty ciepła w domu, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. Instalując je, można więc zmniejszyć ślad węglowy i dbać tym samym o środowisko naturalne.

Oprócz tego okna w plastikowych ramach charakteryzują się prostotą konstrukcji. Ich konserwacja i utrzymanie są stosunkowo łatwe, a przy tym niedrogie. W przeciwieństwie do tradycyjnych okien drewnianych nie wymagają regularnego malowania ani specjalistycznych zabiegów konserwacyjnych. Wystarczy systematyczne czyszczenie, aby zachować ich estetyczny wygląd na długie lata. Sprawdź ofertę Witrynal i wybierz najlepsze rozwiązanie do swojego domu, biura czy obiektu użytkowego. Potrzebujesz pomocy w wyborze? Zapewniamy profesjonalne doradztwo — zadzwoń lub umów się na spotkanie.

Zobacz także: Bramy garażowe Rzeszów

Materiały dotyczące budowy i funkcjonowania okien.

Wyposażenie okien

Przejdź do podstrony

Rodzaje szyb w oknach

Przejdź do podstrony

Nawiewniki do okien

Przejdź do podstrony

Rensony do okien

Przejdź do podstrony

Zatrzaski do drzwi balkonowych

Przejdź do podstrony

Regulacja okucia

Przejdź do podstrony

Szyby dekoracyjne

Przejdź do podstrony

Mycie okien

Przejdź do podstrony

Zaparowywanie okien

Przejdź do podstrony

Smarowanie okuć i regulacja

Przejdź do podstrony

Listwa montażowa

Przejdź do podstrony

Termo parapet

Przejdź do podstrony

Termo panel

Przejdź do podstrony

Rozmiar okna łazienkowego

Wymiana okien

Jak uszczelnić okna

Pomiar okien

Pomiar okien

Zakup okien z montażem

Okna trzyszybowe

Okna trzyszybowe