Bramy garażowe:

 

 – w wielu renolitach  

 – w wielu wzorach  

 –  z napędem elektrycznym  

 –  z napędem ręcznym  

 –  z różnymi aplikacjami ozdobnymi

Nowoczesne rozwiązania stanowią ułatwienie na wielu płaszczyznach życia codziennego. Z myślą o zwiększeniu komfortu naszych Klientów przygotowujemy bramy garażowe, wykorzystujące zaawansowane rozwiązania technologiczne. Usprawniają wyjazd i wyjazd pojazdów, a ponadto zapewniają ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak opady, mrozy, czy silne promieniowanie słoneczne.

Ich obsługa jest w pełni zautomatyzowana i nie wymaga żadnego wysiłku, ale proponujemy także modele z mechanizmem sterowania ręcznego. Ponadto jako producent bram garażowych zadbaliśmy, aby nasze wyroby były także efektowne. Właśnie dlatego przykładamy wagę do zaprojektowania i starannego wykonania pancerzy, na które składają się solidne panele.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki i rozbudowany wybór bram garażowych pod względem kolorystyki. Wśród propozycji znajdują się odcienie jasne i ciemne, gładkie oraz drewnopodobne. Daje to możliwość dopasowania wyglądu pancerza do stylu i kolorystyki elewacji. Zachęcamy do kontaktu w celu złożenia zamówienia. W trakcie konsultacji możemy udzielić porad w zakresie wyboru modelu i eksploatacji.

OFERUJEMY NASTĘPUJĄCE BRAMY GARAŻOWE

NAJNOWSZE ZESTAWIENIA BRAM I DRZWI W KOMPLETACH

Brama i drzwi z aplikacją 10-4

Brama i drzwi z aplikacją 10-5

Brama i drzwi z aplikacją 11-5

Kolory Bram

OSZCZĘDZASZ MIEJSCE:

Możesz zatrzymać samochód bezpośrednio przed bramą, otworzyć ją i wygodnie wjechać do garażu. Brama segmentowa otwiera się pionowo do góry i nie zajmuje miejsca na podjeździe. To ważna zaleta zwłaszcza, gdy wjazd znajduje się przy ruchliwej ulicy.

Bramę możesz zamontować w bardzo niskich garażach, o nadprożu już od 130mm


Wzory Bram


 

.

Brama z paneli z przetłoczeniami niskimi

Brama z paneli z przetłoczeniami średnimi.

Brama z paneli bez przetłoczeń

Cechy charakterystyczne naszych bram:

– skrzydło wykonane z paneli stalowych 40 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową

– konstrukcja z elementów stalowych ocynkowanych

– skrzy dło porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych

– brama uszczelniona na całym obwodzie

– w dolnym panelu zamontowana uszczelka przylegająca do podłoża

– uszczelnienie pomiędzy górnym panelem, a nadprożem zapewnia uszczelka montowana do górnego panelu lub mocowana do nadproża

– panele posiadają zabezpieczenie kształtowe uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców oraz uszczelki w miejscu styku dwóch paneli

– dostępne w wersji ręcznej i automatycznej