Ogrody zimowe wykonujemy głównie w oparciu o termoizolowane systemy aluminiowe przeznaczone do stosowania w Polskich warunkach klimatycznych.

Jesteśmy w stanie wykonać prawie każdy projekt zabudowy tarasów ,schodów,balkonów,wnęk,wiatrołapów,osłon przeciwwiatrowych itp.
Oferta systemowa, w odróżnieniu od produktów konkurencji, jest w pełni kompletna, to znaczy, że zamawiając ogród zimowy klient otrzyma całą konstrukcję wykonaną z wysokiej jakości aluminiowych profili. Kompleksowość oferty to również profesjonalny montaż i gwarancja poparta jakością technologii.

Systemy –Ponzio oraz Alusystem mają tego typu rozwiązania. Struktura nośna składa się z aluminiowych, profili, których zadaniem jest podtrzymywanie wypełnienia dachu (przeszklenia). Zastosowanie na zewnętrznej płaszczyźnie dachu płaskich listew maskujących pozwala na uzyskanie efektu płaskiej i gładkiej powierzchni dachowej. Specjalnie zaprojektowany i przetestowany system rynien gwarantuje szczelność i dobre odprowadzenie wody opadowej oraz doskonałą izolację pomiędzy strefami zimną a ciepłą i gwarantują wysoki poziom izolacyjności termicznej.

Przykłady ogrodów zimowych, zabudów, wiatrołapów