Rolety okienne

Proponujemy stylowe, a jednocześnie solidną ochronę przed słońcem, deszczem czy nawet włamaniami dla Państwa domu. To rolety zewnętrzne dostępne w firmie Witrynal w wielu wariantach kolorystycznych, które z łatwością można dobrać do barwy elewacji czy stylu architektonicznego.

Jako producent rolet z doświadczeniem postawiliśmy na sprzedaż najbardziej popularnych i praktycznych rodzajów. Dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo:

  • Rolety zewnętrzne typu adaptacyjnego, które spełnią pod wyróżniają się pod względem estetyki. Przeznaczone są one do montażu we wnęce lub na elewacji budynku.
  • Modele Monoblock – montowana bezpośrednio w warstwie ocieplenia budynku. To wersja dla osób stawiających na całkowitą zabudowę okien. Możliwy jest ich montaż zarówno w nowych, jak i w istniejących już domach i budynkach.
  • Obiekty typu Integro, o nowoczesnym wyglądzie które sprawdzają się przede wszystkim w modernistycznych aranżacjach. Wykazują się dużym stopniem izolacji termicznej i zapewniają maksimum bezpieczeństwa – są odporne na uszkodzenia mechaniczne czy działanie wiatru.

Jeżeli nie wiesz, które rozwiązanie będzie najlepsze nasi konsultanci pomogą Ci dokonać wyboru. Możliwy jest zakup modeli zewnętrznych na wymiar – jako producent wychodzimy naprzeciw indywidualnym życzeniom Klienta.

Rolety systemów adaptacyjnych przeznaczone są do stosowania w istniejących oknach budynków,dzięki szerokiej palecie kolorów są doskonałym elementem dekoracyjnym budynków mieszkalnych jak i handlowych oraz obiektów produkcyjnych.Skrzynki rolet wykonane są z blachy aluminiowej z powłoką lakierniczą dobraną do koloru profili pancerza.

RODZAJE ROLET

ROLETY ADAPTACYJNE

System rolet: adaptacyjna

System rolet: adaptacyjna natynkowa

ROLETY PODTYNKOWE

System rolet : nadstawne do zew.

System rolet: nadstawne do wew.

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIE W BUDYNKACH

Roleta typu:Adaptacyjna

Roleta typu: Nadstawna do wew.

Roleta typu:Nadstawna do zew.

PRZYKŁADOWE KOLORY ROLET