Rolety Rzeszów

 

     -w różnych kolorach Ral zarówno skrzynki jak i lamele z prowadnicami

     -w różnych kolorach oklein drewnopodobnych zarówno skrzynki jak i lamele z  prowadnicami

     -podnoszone ręcznie lub  z napędem elektrycznym

     -sterowane przełącznikami przy oknach jak i pilotem wielokanałowym

     -sterowane centralnie (spięte wszystkie rolety w centralce)

Rolety zewnętrzne to oszczędność energii, zwiększenie izolacji termicznej i akustycznej budynku

Systemy Rolet produkowane i montowane przez Witrynal

Proponujemy stylowe rolety systemu Decco, a jednocześnie solidną ochronę przed słońcem, deszczem czy nawet włamaniami dla Państwa domu. To rolety zewnętrzne dostępne w firmie Witrynal w wielu wariantach kolorystycznych, które z łatwością można dobrać do barwy elewacji , okien lub stylu architektonicznego budynku.

Jako producent rolet z doświadczeniem postawiliśmy na sprzedaż najbardziej popularnych i praktycznych rodzajów. Dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo:

  • Rolety zewnętrzne typu adaptacyjnego, które wyróżniają się pod względem estetyki. Przeznaczone są one do montażu we wnęce okiennej lub na elewacji budynku.
  • Model podtynkowy do wewnątrz– montowany bezpośrednio w warstwie ocieplenia budynku. To wersja dla osób stawiających na całkowitą zabudowę okien. Możliwy jest ich montaż zarówno w nowych, jak i w istniejących już domach i budynkach.
  • Model podtynkowy na zewnątrz, to system rolet  o nowoczesnym wyglądzie które sprawdzają się przede wszystkim w modernistycznych aranżacjach. Wykazują się dużym stopniem izolacji termicznej i zapewniają maksimum bezpieczeństwa – są odporne na uszkodzenia mechaniczne czy działanie wiatru.

Jeżeli nie wiesz, które rozwiązanie będzie najlepsze nasi konsultanci pomogą Ci dokonać wyboru. Możliwy jest zakup modeli zewnętrznych na wymiar – jako producent wychodzimy naprzeciw indywidualnym życzeniom Klienta.

Rolety systemów adaptacyjnych przeznaczone są do stosowania w istniejących oknach budynków,dzięki szerokiej palecie kolorów są doskonałym elementem dekoracyjnym budynków mieszkalnych jak i handlowych oraz obiektów produkcyjnych.Skrzynki rolet wykonane są z blachy aluminiowej z powłoką lakierniczą dobraną do koloru profili pancerza.

Rodzaje Rolet

Roleta adaptacyjna

Roleta adaptacyjna naokienna

Roleta Adaptacyjna

Rolety Adaptacyjne Standard to najpopularniejszy wariant rolet adaptacyjnych wyposażony w klapę rewizyjną giętą pod kątem 45º, otwieraną od zewnątrz, od czoła skrzynki.

Z tego względu nie można jej zatynkować – skrzynka po zamontowaniu jest od zewnątrz całkowicie widoczna. Ten wariant umożliwia wykonanie rolet o największych gabarytach. Ten wariant występuje w sześciu wysokościach 125 mm, 137 mm, 150 mm, 165 mm, 180 mm i 205 mm, z czego skrzynki o wysokościach 150 mm, 165 mm, 180 mm i 205 mm dostępne są również w wykonaniu z moskitierą rolowaną. Wyjście napędu rolety możliwe jest w trzech miejscach  w zależności od przyjętego typu montażu.

Roleta adaptacyjna natynkowa

Roleta Adaptacyjna Natynkowa

Rolety Adaptacyjne Natynkowa to wariant rolet adaptacyjnych wyposażony w klapę rewizyjną giętą pod kątem 45º, otwieraną od zewnątrz, od czoła skrzynki.

Z tego względu nie można jej też zatynkować – skrzynka po zamontowaniu jest od zewnątrz całkowicie widoczna. Ten wariant umożliwia wykonanie rolet o dużych gabarytach. Ten wariant występuje w sześciu wysokościach 125 mm, 137 mm, 150 mm, 165 mm, 180 mm i 205 mm, z czego skrzynki o wysokościach 150 mm, 165 mm, 180 mm i 205 mm dostępne są również w wykonaniu z moskitierą rolowaną. Wyjście napędu rolety możliwe jest w trzech miejscach  w zależności od przyjętego typu montażu.

Roleta nadstawna do zewnątrz

Roleta nadstawna do zewnątrz

 

Rolety Nadstawne to wariant rolet wyposażony w klapę rewizyjną prostą, otwierana od zewnątrz od dołu skrzynki oraz listwę podtynkową zewnętrzną, dająca możliwość zatynkowania skrzynki z zewnątrz od czoła, dzięki czemu skrzynka staje się niewidoczna.

Ten system rolet nadstawnych do zewnątrz przeznaczony do jest zabudowy. Konstrukcja jest w całości wykonana z aluminium (skrzynka, boki, prowadnice). Dolna część skrzynki dostępna jest w szerokiej gamie kolorów z palety RAL . Dostępne jest również wykończenie w okleinach.

Roleta nadstawna do wewnątrz

Roleta nadstawna do wewnątrz

 

Rolety Nakładane do wewnątrz to nowoczesne rozwiązanie rolety nakładanej w ofercie Decco, z opcją otwierania klapy rewizyjnej od czoła lub od spodu. Skrzynki i prowadnice wykonane są z wysokoudarowego PVC. System cechuje wyjątkowo prosty montaż oraz stabilna konstrukcja.

System ten jest przeznaczony pod zabudowę – skrzynka po zamontowaniu jest od zewnątrz całkowicie niewidoczna. Wariant występuje w trzech wysokościach 165 mm i 185 mm i 220 mm, z których każdy może być wyposażony  w moskitierę rolowaną. System posiada docieplone boczki i jest kompatybilny ze wszystkimi systemami profili Decco oraz innych producentów systemów okiennych z PVC, aluminium i drewna do głębokości ramy 90 mm.

Kolory  lameli  prowadnic i skrzynek

Biały Ral : 9016

Beżowy Ral: 1013

Szary Ral : 7038

Winchester

Złoty Dąb

Orzech

Mahoń

Antracyt Ral: 7016

Brąz Ral :8019

Czarny Ral 9005

Prowadnice rolety

Kolory prowadnic rolet

Zaślepki prowadnic rolet

System Smart Home

Zarządzaj urządzeniami w swoim domu lub biurze z dowolnego miejsca na świecie. Efektywnie i wygodnie kontroluj oświetlenie, ogrzewanie oraz rolety okienne i bramy.

Smart Home to kompletny system, który pozwoli Ci na bezprzewodowe sterowanie domowymi urządzeniami. Po podłączeniu swoich urządzeń i instalacji zyskasz nad nimi pełną kontrolę zarówno lokalnie (za pośrednictwem nadajników radiowych), jak i zdalnie (korzystając ze smartfonów i tabletów). To pozwoli Ci na wyłączenie światła i ogrzewania albo opuszczenie rolet okiennych w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca na świecie. Oprogramowanie Smart Home doskonale współpracuje z systemami mobilnymi Android oraz iOS.

Zastosowanie Rolet w Budynkach

Roleta typu:Adaptacyjna

Roleta typu: Nadstawna do wew.

Roleta typu:Nadstawna do zew.