Parapety Rzeszów

    wewnętrzne :

    – aglomarmur,

    – marmur,

    – pcv

   zewnętrzne:

    – stalowe powlekane

    – aluminiowe

Parapety aglomarmur rzeszów

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego domu czy obiektu użytkowego są parapety aglomarmur wewnętrzne. Muszą one pełnić nie tylko funkcje praktyczne, ale również być idealnie dopasowane do aranżacji wnętrza. Jako producent, który działa na rynku od lat stworzyliśmy ofertę na oryginalne, wytrzymałe wyposażenie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Proponujemy parapety wewnętrzne wykonane z wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych materiałów takich jak: – marmur, – aglomarmur, – tworzywo PCV Oprócz sprzedaży proponujemy fachowy montaż wyposażenia – to obiekty przeznaczone do instalacji na oknach od strony wewnętrznej. Produkty dostępne są w szerokiej palecie kolorów i wzorów – beżach, odcieniach bieli i brązu, zieleniach czy szarościach. Dzięki tak dużemu wyborowi możliwe jest dobranie ich do każdego rodzaju aranżacji – zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Zaletą naszych produktów – przede wszystkim wersji z marmuru i aglomarmuru – jest łatwość utrzymywania ich w czystości. To gładkie powierzchnie, odporne na działanie wody i powstawanie trwałych zabrudzeń.

Poniższe wzory parapetów mogą różnić się od rzeczywistych odcieni, przyczyną jest zbyt mała jasność ustawienia ekranu.

Botticino

Breccia Aurora

Breccia Oniciata

Rosa del Garda

Perlato Royal

Olympo

Calacata

Rosso Asiago

Verde Alpi

Carnico

Rasotica

Portoro

New Marfil

Carrara Micro

Venus

Beige Luna

Baltic Grey

Grigio Londra

Misty White

White Pearl

Sole

Polare

Brina

Rigiel

Cristal White

Fontane

Grafito

Silver Grey

Venatino

Madreperla

Nakładki na parapety wewnetrzne

Nakładki służą do nakładania nowego wzoru laminatu wykonanego z włókna szklanego i wypełniaczy na parapety głównie z lastrika z bocznymi zaślepkami nadając nowy wygląd dobrany do aranżacji pomieszczenia.

PARAPETY ZEWNĘTRZNE

Stalowe ocynkowane powlekane

To parapety stalowy malowane na kolory Ral odporne na UV

Powlekane renolitami drewnopodobnymi

To parapety stalowe lub aluminiowe pokryte okleiną drewnopodobną odporną na UV podobną do oklein okiennych

Aluminiowe malowane proszkowo

Parapety wykonane z blachy aluminiowej tłoczonej w kilku wzorach malowane proszkowo w wzory młotkowe w odcieniu miedzi oraz szarego  z bocznymi zaślepkami aluminiowymi.

Aluminiowe malowane proszkowo

Parapety wykonane z blachy aluminiowej tłoczonej w kilku wzorach malowane proszkowo w wzory młotkowe w odcieniu miedzi oraz szarego  z bocznymi zaślepkami aluminiowymi.