Drzwi  Aluminiowe

 Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo najciekawsze rozwiązania z zakresu stolarki otworowej.
 Specjalizujemy się w tworzeniu systemów wejściowych oraz okiennych dla przedsiębiorstw, magazynów, lokali użytkowych, 
 budynków użyteczności publicznej, domów oraz mieszkań. Możemy zaoferować solidne i zarazem trwałe konstrukcje wykonane z aluminium.
 Oferowana przez nas stolarka otworowa obejmuje produkcję drzwi aluminiowych, okien oraz systemów wejściowych dopasowanych do charakteru danego budynku.
 Proponujemy zarówno wyroby aluminiowe, jak i stalowe. Nie zapominamy jednak, że stolarka okienna i drzwiowa to nie tylko funkcjonalność, ale także design.
 Dlatego proponujemy naszym Klientom szeroki wybór kolorów z palety RAL i ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych, które umożliwiają stworzenie zadowalającego efektu końcowego.
 Oprócz gotowych konstrukcji otworowych posiadamy dodatki do produktów aluminiowych: solidne pochwyty, klamki oraz funkcjonalne samozamykacze. 
 Mogą Państwo zapoznać się również z rodzajami stosowanych przez nas szyb do drzwi. Proponujemy szeroki wybór szyb zespolonych 
 zwykłych i antywłamaniowych (pojedynczych, podwójnych, potrójnych i poczwórnych) oraz szprosów wewnątrzszybowych w kilku kolorach i rodzajach do wyboru.
 Produkty te dopasowujemy zgodnie z projektem oraz życzeniem Klienta.
 Proponowany przez nas system stwarza możliwość zastosowania wielu rozwiązań, przy wykonywaniu różnego typu okien, drzwi i konstrukcji przestrzennych.
 Jako producent stolarki aluminiowej sięgamy po sprawdzone rozwiązania, które następnie służą naszym Klientom przez wiele kolejnych lat.

PRZEKROJE PROFILI DRZWI ALUMINIOWYCH

Produkowane przez naszą firmę wyroby są wykonywane z systemu: PONZIO

– w różnych kolorach Ral , jak poniżej:

DODATKI DO WYROBÓW ALUMINIOWYCH

Wzory drzwi

Akcesoria drzwiowe

Rodzaje szyb