77 / 100

.

OKNA ALUMINIOWE – RZESZÓW

– w wielu systemach

    – w wielu kolorach Ral

okno al

Okna aluminiowe  są wytwarzane pod konkretny wymiar, wykonujemy także  formę którą ty zaproponujesz. Obok okien rozwiernych, rozwierno-uchylnych czy uchylnych produkujemy również drzwi balkonowe ,okna stałe,  drzwi tarasowe oraz wielkoformatowe przeszklenia. Wykonujemy też najwyższej klasy drzwi przesuwne z niskim progiem . Bez wyjątku nasze okna spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa, a także osiągają niezwykłą izolacyjność cieplną i akustyczną. Przywiązujemy dużą wagę do wysokiej jakości wykonania w najdrobniejszych szczegółach. Perfekcyjne wykonanie gwarantuje długoletnią trwałość i estetykę naszych wyrobów.Okna aluminiowe to konstrukcje odporne na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne i zmiany temperatury sprawiają, że okna aluminiowe są nie tylko eleganckie i estetyczne, ale przede wszystkim zachowują najwyższe parametry na długie lata.

Okna aluminiowe wypełniają przestrzeń mieszkalną naturalnym światłem, chronią ją przed wpływem warunków atmosferycznych i zapewniają perfekcyjny dizajn   od zewnątrz. Dzięki swojemu ponadczasowemu wzornictwu i inteligentnym technologiom systemy okienne Ponzio pozwalają kreować atrakcyjne efekty wizualne, a ze względu na doskonałą izolacyjność termiczną – obniżyć koszty zużycia energii. Tym samym podnoszą wartość domu i przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego przez zmniejszenie zużycia energii potrzebnej do jego ogrzewania.

Zalety okien aluminiowych:

Stopy aluminiowe, z jakich wykonywane są obecnie nowoczesne okna aluminiowe, sprawiają, że ramy i profile są:

  • lekkie (w porównaniu do okien drewnianych czy PVC),
  • stabilne i sztywne – charakteryzują się zdecydowanie mniejszą podatnością na odkształcenia pod wpływem nagrzewania lub ochładzania niż np. okna plastikowe,
  • trwałe – nie wymagają praktycznie żadnej konserwacji, są odporne na korozję*, nie zmieniają też swoich właściwości pod wpływem długotrwałego zawilgocenia czy promieniowania słonecznego.Chociaż same profile są rzeczywiście bardzo odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne, nie zwalnia nas to z obowiązku regularnego czyszczenia i konserwacji okuć, czyli tych elementów okna, które odpowiadają między innymi za ich poprawne i płynne otwieranie, zamykanie i uchylanie.
    Konserwacja okien – jak często i o jakiej porze roku ją wykonywać:
  • dostępne w wielu kolorach – anodowanie lub malowanie proszkowe umożliwia uzyskanie niemal dowolnego odcienia profili z palety RAL. Dostępne są nawet wykończenia imitujące strukturę drewna okleiny.

Możesz skorzystać z naszej wiedzy i zapytać o ofertę, a my przygotujemy wycenę zupełnie za darmo. Wystarczy, że wypełnisz formularz i prześlesz zapytanie.
W razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą . Nie czekaj – zapytaj o wycenę już dziś!

 

Okno aluminiowe