Żaluzje okienne Rzeszów

Odpowiednio dopasowane żaluzje okienne stworzone na wymiar stanowią nie tylko praktyczne, ale także gustowne rozwiązanie do wystroju wnętrz. Dzięki zastosowanym podczas produkcji materiałom po zaciągnięciu nie przepuszczają światła. Umożliwia to nieskomplikowane zarządzanie oświetleniem w pomieszczeniu o każdej porze dnia. Szczególnie model z listwami ułożonymi poziomo, w którym lamele ciasno do siebie przylegają.

Do produkcji poziomych osłon okiennych tego typu wykorzystujemy aluminium – lekki, ale bardzo odporny materiał, dzięki któremu możemy uzyskać zadowalający efekt końcowy. Opiera się działaniu czynników atmosferycznych – nie zmienia barwy oraz kształtu. Do tego jest łatwy w czyszczeniu. Żaluzje poziome z aluminium posiadają ciasno przylegające do siebie lamele. Po ich zaciągnięciu można idealne zaciemnić pomieszczenie, a następnie, w zależności od potrzeb, w wygodny sposób wpuszczać odpowiednią dawkę światła do środka.

Nasze produkty są uniwersalne – znajdą zastosowanie w każdym zanadto nasłonecznionym pomieszczeniu. Aluminiowe żaluzje wewnętrzne sprawdzą się w biurach, gabinetach i poczekalniach. Okażą się też przydatne w budynkach przemysłowych oraz mieszkalnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór kolorów, dzięki czemu można idealnie dopasować osłonę okienną do wystroju pomieszczenia.

Jako producent doskonale wiemy, że szukają Państwo wytrzymałych i skutecznych rozwiązań. Właśnie dlatego nasze poziome żaluzje aluminiowe są tak wytrzymałe. Stąd też tworzymy je na wymiar – dokładnie dopasowujemy do kształtu okna, by zapewnić naszym Klientom pełen komfort podczas ich używania.

PRZYKŁADOWE KOLORY LAMELI