Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo najciekawsze rozwiązania z zakresu stolarki otworowej. Specjalizujemy się w tworzeniu systemów wejściowych oraz okiennych dla przedsiębiorstw, magazynów, lokali użytkowych, budynków użyteczności publicznej, domów oraz mieszkań. Możemy zaoferować solidne i zarazem trwałe konstrukcje wykonane z aluminium. Oferowana przez nas stolarka otworowa obejmuje produkcję drzwi aluminiowych, okien oraz systemów wejściowych dopasowanych do charakteru danego budynku. Proponujemy zarówno wyroby aluminiowe, jak i stalowe. Nie zapominamy jednak, że stolarka okienna i drzwiowa to nie tylko funkcjonalność, ale także design. Dlatego proponujemy naszym Klientom szeroki wybór kolorów z palety RAL i ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych, które umożliwiają stworzenie zadowalającego efektu końcowego. Oprócz gotowych konstrukcji otworowych posiadamy dodatki do produktów aluminiowych: solidne pochwyty, klamki oraz funkcjonalne samozamykacze. Mogą Państwo zapoznać się również z rodzajami stosowanych przez nas szyb do drzwi. Proponujemy szeroki wybór szyb zespolonych zwykłych i antywłamaniowych (pojedynczych, podwójnych, potrójnych i poczwórnych) oraz szprosów wewnątrzszybowych w kilku kolorach i rodzajach do wyboru. Produkty te dopasowujemy zgodnie z projektem oraz życzeniem Klienta. Proponowany przez nas system stwarza możliwość zastosowania wielu rozwiązań, przy wykonywaniu różnego typu okien, drzwi i konstrukcji przestrzennych. Jako producent stolarki aluminiowej sięgamy po sprawdzone rozwiązania, które następnie służą naszym Klientom przez wiele kolejnych lat.

Drzwi aluminiowe to funkcjonalność i wspaniały design oraz solidne wykonanie.

Produkcja drzwi aluminiowych w Rzeszowie

Produkcję okien i drzwi aluminiowych rozpoczęliśmy w naszej firmie w 2000 roku. Od wielu lat ze starannością i dbałością o szczegóły podchodzimy do tworzenia naszej stolarki. Dzięki temu cieszymy się nieustannym uznaniem wśród konsumentów. Dostarczamy produkty do Klientów nie tylko polskich, ale również zagranicznych (z Niemiec, Austrii, Francji i Angli). Zapewniamy obsługę w przypadku zarówno małych, średnich, jak i dużych inwestycji.Drzwi aluminiowe zewnętrzne to doskonałe i często stosowane rozwiązanie, gdy konieczny jest montaż drzwi wejściowych. Charakteryzują się istotną odpornością na odkształcenia i mają świetne parametry wytrzymałościowe. Poza tym drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę domu, dlatego warto wybrać te najlepiej dopasowane do stylu obiektu. Proponujemy dziesiątki modeli o różnych kompozycjach i kolorach. Dzięki temu z większym prawdopodobieństwem można odnaleźć to, czego właśnie szuka inwestor.

PRZEKROJE PROFILI DRZWI ALUMINIOWYCH

Procural PE 40 drzwi

System drzwiowy o konstrukcji nakładkowej przeznaczony do wykonywania konstrukcji wewnętrznych jedno i dwuskrzydłowych. Możliwość wykonywania drzwi przesuwnych ręcznie lub automatycznie oraz ścianek łamanych pod kątem zastosowanie rowka okuciowego Euro (szeroka gama akcesoriów) możliwość stosowania zawiasów wrębowych, łatwiejszy montaż i ekonomiczność ścisłe powiązanie z innymi systemami Ponzio.Wiele wariantów wykonania skrzydeł drzwiowych: z szeroką belką lub skrzydłem ciętym pod kątem 45 stopni, bez progu lub z progiem profile skręcane lub zagniatane.

Sprawdż

Procural PE 50 drzwi

System profi­li aluminiowych bez izolacji termicznej przeznaczony do wykonywania drzwi wewnętrznych. Możliwość wykonywania drzwi współpłaszczyznowych licujących się z ościeżnicą ,możliwość wykonywania drzwi przesuwnych ręcznie lub automatycznie ,głębokość konstrukcyjna wynosi 52 mm ,ścisłe powiązany z innymi systemami Ponzio.Posiada wiele wariantów wykonywania skrzydeł drzwiowych: z szeroka belka lub skrzydłem cietym pod katem 45 stopni, bez progu lub z progiem listwy przyszybowe do rowka w standardzie euro ,duża swoboda w doborze różnego rodzaju okuć.

 

Sprawdż

Procural PE 52 drzwi

System przeznaczony do wykonywania drzwi z przekładką termiczną w zabudowach zewnętrznych. Konstrukcje przebadane i sklasyfikowane zgodnie z PN EN 14351-1+A2 : 2016

 

Sprawdż

Procural PE 68 drzwi

Trzykomorowy system izolowany termicznie przeznaczony do wykonywania konstrukcji drzwiowych. Konstrukcja profili współpłaszczyznowych (luz wrębowy – 18 mm) zastosowanie listew przyszybowych do rowka w standardzie Euro zastosowano profilowane przekładki termiczne o szerokości 24 mm łatwe połączenie drzwi z witryną dzięki specjalnie zaprojektowanym, kompatybilnym profilom szklenie pakietem dwu i trzyszybowym do grubości 51 mm skrzydła drzwi zlicowane z ościeżnicą.Możliwość wykonywania konstrukcji o dużych gabarytach wiele połączeń narożnych ,możliwość gięcia profili,duża swoboda w doborze różnego rodzaju okuć,różne warianty izolacyjności termicznej, w zależności od zastosowanych wkładów izolacyjnych: PE68+, PE68HI

Procural PE 78N drzwi

Trzykomorowy system izolowany termicznie przeznaczony do wykonywania konstrukcji drzwiowych.Konstrukcja profili współpłaszczyznowych (luz wrębowy – 18 mm) listwy przyszybowe do rowka w standardzie Euro ,profilowane przekładki termiczne o szerokości 34 mm,łatwe połączenie drzwi z witryną za pomocą specjalnie zaprojektowanych, kompatybilnych profili ,skrzydła drzwi zlicowane z ościeżnicą,możliwość wykonywania konstrukcji o dużych gabarytach wiele połączeń narożnych duża swoboda w doborze różnego rodzaju okuć różne warianty izolacyjności termicznej, w zależności od zastosowanych wkładów izolacyjnych: PE78N+, PE78NHI, PE78NHI+

 

Produkowane przez naszą firmę wyroby są wykonywane z systemu: PROCURAL

– w różnych kolorach Ral , jak poniżej:

DODATKI DO WYROBÓW ALUMINIOWYCH

Akcesoria drzwiowe

Rodzaje szyb

W ramach naszej działalności współpracujemy zarówno z inwestorami prywatnymi, jak i firmami budowlanymi. Wykonujemy drzwi aluminiowe dla Klientów z Rzeszowa oraz innych miejscowości w Polsce czy nawet poza jej granicami. Jesteśmy w stanie zrealizować także hurtowe zamówienia. Wszystkie wyroby Witrynal charakteryzuje wysoka jakość. Oferujemy solidne, jak również estetyczne rozwiązania, które sprawdzą się w każdym budynku.

Drzwi aluminiowe — dostosowane do potrzeb Klienta

Jesteśmy elastyczną firmą, gotową do realizacji różnorodnych zamówień. Niezależnie od tego, jak trudne do zrealizowania by ono nie było — chętnie podejmiemy się wyzwania. Możemy dostosować każde drzwi aluminiowe naszej produkcji do nietypowych wymiarów czy oryginalnych projektów architektonicznych. Cały zespół dokłada starań, by dostarczać produkty najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zaufaj doświadczonym specjalistom z okolic Rzeszowa

Działamy na rynku od wielu lat, zdobywając zaufanie i uznanie Klientów. Zapewniamy im profesjonalną, kompleksową obsługę, a także krótkie terminy realizacji zleceń. Nasze drzwi aluminiowe zdobią wiele budynków w Rzeszowie, jak również innych miastach Polski oraz innych krajów. Gwarantujemy, że współpraca z nami to inwestycja w trwałe, estetyczne, a przede wszystkim funkcjonalne rozwiązania. Zapraszamy do wysłania zapytania przez dostępny na stronie formularz lub kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów współpracy!

Zobacz także: Drzwi zewnętrzne wejściowe Rzeszów