Drzwi aluminiowe

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo najciekawsze rozwiązania z zakresu stolarki otworowej. Specjalizujemy się w tworzeniu systemów wejściowych oraz okiennych dla przedsiębiorstw, magazynów, lokali użytkowych, budynków użyteczności publicznej, domów oraz mieszkań. Możemy zaoferować solidne i zarazem trwałe konstrukcje wykonane z aluminium.

Oferowana przez nas stolarka otworowa obejmuje produkcję drzwi aluminiowych, okien oraz systemów wejściowych dopasowanych do charakteru danego budynku. Proponujemy zarówno wyroby aluminiowe, jak i stalowe. Nie zapominamy jednak, że stolarka okienna i drzwiowa to nie tylko funkcjonalność, ale także design. Dlatego proponujemy naszym Klientom szeroki wybór kolorów z palety RAL i ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych, które umożliwiają stworzenie zadowalającego efektu końcowego.

Oprócz gotowych konstrukcji otworowych posiadamy dodatki do produktów aluminiowych: solidne pochwyty, klamki oraz funkcjonalne samozamykacze. Mogą Państwo zapoznać się również z rodzajami stosowanych przez nas szyb do drzwi. Proponujemy szeroki wybór szyb zespolonych zwykłych i antywłamaniowych (pojedynczych, podwójnych, potrójnych i poczwórnych) oraz szprosów wewnątrzszybowych w kilku kolorach i rodzajach do wyboru. Produkty te dopasowujemy zgodnie z projektem oraz życzeniem Klienta.

Proponowany przez nas system stwarza możliwość zastosowania wielu rozwiązań, przy wykonywaniu różnego typu okien, drzwi i konstrukcji przestrzennych. Jako producent stolarki aluminiowej sięgamy po sprawdzone rozwiązania, które następnie służą naszym Klientom przez wiele kolejnych lat.

PRZEKROJE PROFILI DRZWI ALUMINIOWYCH

PE 40 drzwi

PT 52 drzwi

PE68 drzwi

PE96 pasive okna

PT 50 drzwi

PT 60 drzwi

PE78N okna

PE52 okna

PE68 okna

PE78N drzwi

Produkowane przez naszą firmę wyroby są wykonywane z systemu: PONZIO

– w różnych kolorach Ral , jak poniżej:

DODATKI DO WYROBÓW ALUMINIOWYCH

Wzory drzwi

Akcesoria drzwiowe

Rodzaje szyb