Rolety okienne:

     -w różnych kolorach Ral zarówno skrzynki jak i lamele z prowadnicami

     -w różnych kolorach oklein drewnopodobnych zarówno skrzynki jak i lamele z prowadnicami

     -podnoszone ręcznie jak i z napędem elektrycznym

     -sterowane przełącznkami przy oknach jak i pilotem wielokanałowym

     -sterowane centralnie (spięte wszystkie w centralce)

Proponujemy stylowe, a jednocześnie solidną ochronę przed słońcem, deszczem czy nawet włamaniami dla Państwa domu. To rolety zewnętrzne dostępne w firmie Witrynal w wielu wariantach kolorystycznych, które z łatwością można dobrać do barwy elewacji czy stylu architektonicznego.

Jako producent rolet z doświadczeniem postawiliśmy na sprzedaż najbardziej popularnych i praktycznych rodzajów. Dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo:

  • Rolety zewnętrzne typu adaptacyjnego, które spełnią pod wyróżniają się pod względem estetyki. Przeznaczone są one do montażu we wnęce lub na elewacji budynku.
  • Model Monoblock podtynkowy do wewnątrz– montowany bezpośrednio w warstwie ocieplenia budynku. To wersja dla osób stawiających na całkowitą zabudowę okien. Możliwy jest ich montaż zarówno w nowych, jak i w istniejących już domach i budynkach.
  • Model podtynkowy na zewnątrz, o nowoczesnym wyglądzie które sprawdzają się przede wszystkim w modernistycznych aranżacjach. Wykazują się dużym stopniem izolacji termicznej i zapewniają maksimum bezpieczeństwa – są odporne na uszkodzenia mechaniczne czy działanie wiatru.

Jeżeli nie wiesz, które rozwiązanie będzie najlepsze nasi konsultanci pomogą Ci dokonać wyboru. Możliwy jest zakup modeli zewnętrznych na wymiar – jako producent wychodzimy naprzeciw indywidualnym życzeniom Klienta.

Rolety systemów adaptacyjnych przeznaczone są do stosowania w istniejących oknach budynków,dzięki szerokiej palecie kolorów są doskonałym elementem dekoracyjnym budynków mieszkalnych jak i handlowych oraz obiektów produkcyjnych.Skrzynki rolet wykonane są z blachy aluminiowej z powłoką lakierniczą dobraną do koloru profili pancerza.

RODZAJE ROLET

ROLETY ADAPTACYJNE

System rolet: adaptacyjna

System rolet: adaptacyjna natynkowa

ROLETY PODTYNKOWE

System rolet : nadstawne do zew.

System rolet: nadstawne do wew.

PRZYKŁADOWE KOLORY  LAMELI  I CAŁYCH ROLET

Biały Ral : 9016

Beżowy Ral: 1013

Szary Ral : 7038

Winchester

Złoty Dąb

Orzech

Mahoń

Antracyt Ral: 7016

Brąz Ral :8019

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIE W BUDYNKACH

Roleta typu:Adaptacyjna

Roleta typu: Nadstawna do wew.

Roleta typu:Nadstawna do zew.