Drzwi wejściowe Rzeszów,  zewnętrzne

Najważniejszym elementem przy wykańczaniu domów są drzwi wejściowe. Od nich zależy pierwsze wrażenie u osób, które przyjdą w odwiedziny do domu lub zapragną złożyć osobistą wizytę w firmie. Właśnie dlatego istotne znaczenie ma ich wygląd. Powinny prezentować się efektownie i komponować z elewacją. Powinny być wizytówką domu lub firmy.

Drzwi wejściowe idealnym połączeniem piękna i nowoczesnej technologii.

W naszym asortymencie znajduje się tak duży wybór modeli, że każdy znajdzie propozycję dla siebie. W naszym asortymencie znajdą Państwo drzwi wejściowe rzeszów – z przeszkleniami i bez, z tłoczeniami i gładkie,  pojedyncze oraz z dostawkami, proste i bardzo dekoracyjne. Wygląd każdego egzemplarza komponuje  się bardzo efektownie z odmiennymi aranżacjami holi, a także różnymi stylami elewacji.  Jednak nie tylko wygląd ma w tym przypadku znaczenie.  Bardzo istotne jest także, aby konstrukcje odznaczały się jak najlepszymi parametrami w zakresie izolacji termicznej  i akustycznej. Jako producent drzwi dbamy o ich odpowiednią grubość i wypełnienie,  a także stosujemy bardzo dobre jakościowo uszczelki. Zaopatrujemy nasze wyroby w bezpieczne wkładki zamkowe.  Wyposażamy w solidne klamki, które jednocześnie bardzo dobrze komponują się pod względem wyglądu z wykonanymi skrzydłami.  Przy zakupie produktu mogą Państwo skorzystać także z naszych usług montażowych.  Nasze wyroby bardzo dobrze sprawdzają się w nowym budownictwie, ale modele stylizowane mogą być z powodzeniem wykorzystane przy budynkach modernizowanych i remontowanych.Montowane przez naszą firmę drzwi zewnętrzne są różnych kształtów i wzorów w szerokiej palecie kolorów renolitów.

Nowość drzwi z dużym przeszkleniem

Wzory drzwi wejściowych – SIMPLE  ELEGANCE

Wzory drzwi wejściowych grupa MODERN

Wzory drzwi wejściowych grupa CLASSIC

Drzwi wejściowe z aplikacjami chromowymi

Drzwi wejściowe z przeszkleniami

Drzwi wejściowe Duo kolor

Drzwi wejściowe dwuczęściowe

Drzwi z dostawkami

Zalety

– odporne na wpływ czynników atmosferycznych
– dobre wskaźniki termoizolacyjne dzięki zastosowaniu odpowiedniego wypełnienia oraz systemu podwójnych uszczelek
– kolorystyka w naturalnych odcieniach drewna w połączeniu z wyrazistym głębokim wzorem tłoczenia doskonale komponuje się z pozostałą stolarką budynku oraz jego wnętrzem

Parametry techniczne

– grubość skrzydła- 55 mm lub 75mm oraz 90mm
– tłoczenie- głębokie
– skrzydło wykonane w wersji przylgowej
– system podwójnych uszczelek
– możliwość skrócenia skrzydła do 13cm (czyli do wysokości minimalnej 195cm)

Klamki do drzwi wejściowych

Kolorystyka drzwi wejściowych

Wśród wielu istotnych elementów, które definiują styl i charakter domu, mieszkania czy siedziby firmy, niewątpliwie jednym z najważniejszych są odpowiednio dobrane drzwi wejściowe. Stanowią one nie tylko swoistą wizytówkę całego obiektu, ale również pełnią kluczową funkcję w kwestii jego zabezpieczenia. Żeby jednak oba kryteria, a więc bezpieczeństwa oraz estetyki, zostały należycie spełnione, warto postawić na produkty wysokiej jakości i skorzystać z oferty, która swoją dużą różnorodnością zagwarantuje, że dobór optymalnych drzwi wejściowych pod względem kolorystyki czy stylu nie będzie stanowił żadnego problemu. Zapraszamy do kontaktu Klientów z Rzeszowa bądź okolic.

Jaki rodzaj drzwi wejściowych wybrać?

Oferta tego typu produktów jest bardzo bogata, co powoduje, że każdy Klient z powodzeniem dobierze odpowiedni model do własnych potrzeb, żeby drzwi wejściowe współgrały z całą resztą budynku, zarówno pod względem stylistyki, jak i kolorystyki. Dla ułatwienia dokonania wyboru zewnętrzne drzwi podzieliliśmy pod względem fasonów na kilka grup, takich jak:

  • Simple Elegance,
  • Modern,
  • Classic,
  • Duo Color.

Każda grupa skrzydeł charakteryzuje się nieco inną stylistyką, przez co można dopasować odpowiedni model zarówno do budynków bardziej klasycznych, jak i charakteryzujących się nowoczesną architekturą. We wszystkich rodzajach drzwi zewnętrznych znaleźć można również modele z przeszkleniami, a także wersje pełne. Oprócz tego oczywiście są one wykonywane w różnej kolorystyce, co daje możliwość dobrania odpowiedniej barwy do elewacji budynku. W aspekcie kolorystyki warto sprawdzić ostatnią z wymienionych grup produktów, a więc Duo Color. Są to bowiem niezwykle oryginalne i efektowne zewnętrzne drzwi wejściowe, gdzie skrzydło wykonane jest w dwóch różnych barwach, najczęściej rozdzielonych eleganckim chromowanym elementem, stanowiącym obramowanie przeszklenia. Skontaktuj się z nami, by zamówić drzwi do swojego domu w Rzeszowie.

Zobacz także: Okna plastikowe PCV Rzeszów