Drzwi wejściowe Rzeszów,  zewnętrzne

Najważniejszym elementem przy wykańczaniu domów są drzwi wejściowe. Od nich zależy pierwsze wrażenie u osób, które przyjdą w odwiedziny do domu lub zapragną złożyć osobistą wizytę w firmie. Właśnie dlatego istotne znaczenie ma ich wygląd. Powinny prezentować się efektownie i komponować z elewacją. Powinny być wizytówką domu lub firmy.

W naszym asortymencie znajduje się tak duży wybór modeli, że każdy znajdzie propozycję dla siebie. W naszym asortymencie znajdą Państwo drzwi wejściowe rzeszów – z przeszkleniami i bez, z tłoczeniami i gładkie,  pojedyncze oraz z dostawkami, proste i bardzo dekoracyjne. Wygląd każdego egzemplarza komponuje  się bardzo efektownie z odmiennymi aranżacjami holi, a także różnymi stylami elewacji.  Jednak nie tylko wygląd ma w tym przypadku znaczenie.  Bardzo istotne jest także, aby konstrukcje odznaczały się jak najlepszymi parametrami w zakresie izolacji termicznej  i akustycznej. Jako producent drzwi dbamy o ich odpowiednią grubość i wypełnienie,  a także stosujemy bardzo dobre jakościowo uszczelki. Zaopatrujemy nasze wyroby w bezpieczne wkładki zamkowe.  Wyposażamy w solidne klamki, które jednocześnie bardzo dobrze komponują się pod względem wyglądu z wykonanymi skrzydłami.  Przy zakupie produktu mogą Państwo skorzystać także z naszych usług montażowych.  Nasze wyroby bardzo dobrze sprawdzają się w nowym budownictwie, ale modele stylizowane mogą być z powodzeniem wykorzystane przy budynkach modernizowanych i remontowanych.Montowane przez naszą firmę drzwi zewnętrzne są różnych kształtów i wzorów w szerokiej palecie kolorów renolitów.

Wzory drzwi wejściowych – SIMPLE  ELEGANCE

Wzory drzwi wejściowych grupa MODERN

Wzory drzwi wejściowych grupa CLASSIC

Drzwi wejściowe z aplikacjami chromowymi

Drzwi wejściowe z przeszkleniami

Drzwi wejściowe Duo kolor

Drzwi wejściowe dwuczęściowe

Drzwi z dostawkami

Zalety

– odporne na wpływ czynników atmosferycznych
– dobre wskaźniki termoizolacyjne dzięki zastosowaniu odpowiedniego wypełnienia oraz systemu podwójnych uszczelek
– kolorystyka w naturalnych odcieniach drewna w połączeniu z wyrazistym głębokim wzorem tłoczenia doskonale komponuje się z pozostałą stolarką budynku oraz jego wnętrzem

Parametry techniczne

– grubość skrzydła- 55 mm lub 75mm oraz 90mm
– tłoczenie- głębokie
– skrzydło wykonane w wersji przylgowej
– system podwójnych uszczelek
– możliwość skrócenia skrzydła do 13cm (czyli do wysokości minimalnej 195cm)

Klamki do drzwi wejściowych

klamki do drzwi rzeszow 1
klamki do drzwi rzeszow 2
klamki do drzwi rzeszow 3
klamki do drzwi rzeszow 4
klamki do drzwi rzeszow 5
klamki do drzwi rzeszow 6
klamki do drzwi rzeszow 7
klamki do drzwi rzeszow 8
klamki do drzwi rzeszow 9
klamki do drzwi rzeszow 10
klamki do drzwi rzeszow 11
klamki do drzwi rzeszow 12
klamki do drzwi rzeszow 13
klamki do drzwi rzeszow 14
klamki do drzwi rzeszow 15
klamki do drzwi rzeszow 16
klamki do drzwi rzeszow 17
klamki do drzwi rzeszow 18

Kolorystyka drzwi wejściowych

Wśród wielu istotnych elementów, które definiują styl i charakter domu, mieszkania czy siedziby firmy, niewątpliwie jednym z najważniejszych są odpowiednio dobrane drzwi wejściowe. Stanowią one nie tylko swoistą wizytówkę całego obiektu, ale również pełnią kluczową funkcję w kwestii jego zabezpieczenia. Żeby jednak oba kryteria, a więc bezpieczeństwa oraz estetyki, zostały należycie spełnione, warto postawić na produkty wysokiej jakości i skorzystać z oferty, która swoją dużą różnorodnością zagwarantuje, że dobór optymalnych drzwi wejściowych pod względem kolorystyki czy stylu nie będzie stanowił żadnego problemu. Zapraszamy do kontaktu Klientów z Rzeszowa bądź okolic.

Jaki rodzaj drzwi wejściowych wybrać?

Oferta tego typu produktów jest bardzo bogata, co powoduje, że każdy Klient z powodzeniem dobierze odpowiedni model do własnych potrzeb, żeby drzwi wejściowe współgrały z całą resztą budynku, zarówno pod względem stylistyki, jak i kolorystyki. Dla ułatwienia dokonania wyboru zewnętrzne drzwi podzieliliśmy pod względem fasonów na kilka grup, takich jak:

  • Simple Elegance,
  • Modern,
  • Classic,
  • Duo Color.

Każda grupa skrzydeł charakteryzuje się nieco inną stylistyką, przez co można dopasować odpowiedni model zarówno do budynków bardziej klasycznych, jak i charakteryzujących się nowoczesną architekturą. We wszystkich rodzajach drzwi zewnętrznych znaleźć można również modele z przeszkleniami, a także wersje pełne. Oprócz tego oczywiście są one wykonywane w różnej kolorystyce, co daje możliwość dobrania odpowiedniej barwy do elewacji budynku. W aspekcie kolorystyki warto sprawdzić ostatnią z wymienionych grup produktów, a więc Duo Color. Są to bowiem niezwykle oryginalne i efektowne zewnętrzne drzwi wejściowe, gdzie skrzydło wykonane jest w dwóch różnych barwach, najczęściej rozdzielonych eleganckim chromowanym elementem, stanowiącym obramowanie przeszklenia. Skontaktuj się z nami, by zamówić drzwi do swojego domu w Rzeszowie.

Zobacz także: Okna plastikowe PCV Rzeszów