Drzwi wejściowe Rzeszów

Najważniejszym elementem przy wykańczaniu domów są drzwi wejściowe. Od nich zależy pierwsze wrażenie u osób, które przyjdą w odwiedziny do domu lub zapragną złożyć osobistą wizytę w firmie. Właśnie dlatego istotne znaczenie ma ich wygląd. Powinny prezentować się efektownie i komponować z elewacją. W naszym asortymencie znajduje się tak duży wybór modeli, że każdy znajdzie propozycję dla siebie.

W naszym asortymencie znajdą Państwo drzwi wejściowe – z przeszkleniami i bez, z tłoczeniami i gładkie, pojedyncze oraz z dostawkami, proste i bardzo dekoracyjne. Wygląd każdego egzemplarza komponuje się bardzo efektownie z odmiennymi aranżacjami holi, a także różnymi stylami elewacji. Jednak nie tylko wygląd ma w tym przypadku znaczenie.

Bardzo istotne jest także, aby konstrukcje odznaczały się jak najlepszymi parametrami w zakresie izolacji termicznej i akustycznej. Jako producent drzwi dbamy o ich odpowiednią grubość i wypełnienie, a także stosujemy bardzo dobre jakościowo uszczelki. Zaopatrujemy nasze wyroby w bezpieczne wkładki zamkowe. Wyposażamy w solidne klamki, które jednocześnie bardzo dobrze komponują się pod względem wyglądu z wykonanymi skrzydłami.

Przy zakupie produktu mogą Państwo skorzystać także z naszych usług montażowych. Nasze wyroby bardzo dobrze sprawdzają się w nowym budownictwie, ale modele stylizowane mogą być z powodzeniem wykorzystane przy budynkach modernizowanych i remontowanych.

Montowane przez naszą firmę drzwi zewnętrzne są różnych kształtów i wzorów w szerokiej palecie kolorów renolitów.

PRZYKŁADOWE WZORY DRZWI WEJŚCIOWYCH

Drzwi wejściowe z aplikacjami chromowymi

Drzwi wejściowe z przeszkleniami

Drzwi wejściowe Duo kolor

Drzwi wejściowe dwuczęściowe

Drzwi z dostawkami

Zalety

– odporne na wpływ czynników atmosferycznych
– dobre wskaźniki termoizolacyjne dzięki zastosowaniu odpowiedniego wypełnienia oraz systemu podwójnych uszczelek
– kolorystyka w naturalnych odcieniach drewna w połączeniu z wyrazistym głębokim wzorem tłoczenia doskonale komponuje się z pozostałą stolarką budynku oraz jego wnętrzem

Parametry techniczne

– grubość skrzydła- 55 mm lub 75mm oraz 90mm
– tłoczenie- głębokie
– skrzydło wykonane w wersji przylgowej
– system podwójnych uszczelek
– możliwość skrócenia skrzydła do 13cm (czyli do wysokości minimalnej 195cm)

Klamki do drzwi wejściowych

Kolorystyka drzwi wejściowych