Okna PVC oraz PVC

 w osłonie Aluminiowej

   Najlepsze parametry cieplne

Okno Rzeszów

Okna plastikowe pcv Rzeszów

NASZA FIRMA ZAJMUJE SIĘ WYROBEM STOLARKI OTWOROWEJ NA BAZIE NAJLEPSZYCH BEZOŁOWIOWYCH TWORZYW SZTUCZNYCH

Okna pcv Rzeszów

Jako producent okien z PVC proponujemy nowoczesne  rozwiązania zastosowane w naszych wyrobach. Przy projektowaniu oraz wykonaniu konstrukcji wykorzystujemy profile produkowane w Polsce systemu Decco. Odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, zapewniając optymalną ochronę przed oddziaływaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Ponadto okna PCV są bardzo wytrzymałe,odporne na odkształcenia o znakomitych parametrach cieplnych dostosowanych do polskich wymagań. Zapewniamy również 5-letnią gwarancję na nasze wyroby. Proponujemy rozwiązania odpowiadające współczesnym trendom w zakresie estetyki. Przygotowujemy wyroby w atrakcyjnej kolorystyce, także w modelach drewnopodobnych. Jesteśmy też otwarci na propozycje i wymagania naszych klientów. Zobacz magazyn wysokiego składowania profili okiennych systemu:  Deccona Rzeszów

wzory okien

Systemy okienne proponowane przez firmę Witrynal:

System Decco 71

Decco 71

Profil w systemie DECCO 71. System 6-komorowy wykonany z PVC o niezwykłej bieli. Funkcjonalny, uniwersalny i elegancki.

System Decco 82

decco82 22 1

Profil w systemie DECCO 82 to idealny wybór dla tych, którzy poszukują najwyższych parametrów termicznych spełniających nowe wymagania budowlane, znakomitego designu przy zachowaniu rozsądnej ceny.

System Decco 83

83 1

Profil w systemie DECCO 83 to profil o ekstremalnych parametrach termicznych. Trzecia uszczelka i szerokie pakiety szybowe z ciepłą ramką zapewniają parametry, jakich nie gwarantują inne profile.

System Decco 83  Al

decco82 221 2

Okna PVC Decco 83 z zewnętrzną nakładką aluminiową. Rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoką funkcjonalność, energooszczędność oraz wyjątkową estetykę. Odporne na   warunki atmosferyczne

Przesuwne  Decco  SLIDE

SLIDE 34567

Drzwi Decco SLIDE

Przesuwne Decco HST83

Decco HST 83

Decco HST 83 Panoramico

Przesuwne Decco HST100

Decco HST 100 1

Decco HST 100 Standard

Kolory okien PVC

Kolory podstawowe

Złoty Dąb

Orzech

Mahoń

Dąb bagienny jasny

Antracyt

Qartz Grey

Winchester

Sheffield Oak

Woodec Turner Oak

Silver Slate

White Oak

Ginger Oak

Kolory-okien
Okna plastikowe to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej popularnych rozwiązań na rynku budowlanym. Ich doskonała izolacja termiczna oraz akustyczna, energooszczędność, ale też łatwość utrzymania sprawiają, że w dzisiejszych czasach są niemal niezastąpione.

W sprzedaży posiadamy okna, których konstrukcje oparte są na innowacyjnych profilach marki DECCO — lidera w produkcji systemów profili okiennych i drzwiowych z PCV. Zapewniamy szeroki wybór okien, które sprawdzą się w budownictwie do różnych zastosowań — zarówno we wszelkiego rodzaju budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Dostępne są pakiety 2-, 3-, 4-, a nawet 6-szybowe, jak również systemy proste i półzlicowane w różnych modnych wersjach kolorystycznych (na przykład mahoń, orzech, antracyt czy złoty dąb).

Okna PCV: podkarpackie

Plastikowe okna są znane ze swojej solidnej konstrukcji, która zapewnia im długą żywotność nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów okna PCV są odporne na korozję, działanie promieni UV oraz wilgoć. Dla mieszkańców Rzeszowa i okolic ważne jest to, okna zapewniały doskonałą izolację termiczną. Profile zamknięte w plastikowych ramach mają unikalne właściwości izolacyjne, które utrzymują ciepło w domu zimą i chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się w czasie upałów. Dzięki temu korzystając z okien plastikowych, można oszczędzać na kosztach ogrzewania oraz klimatyzacji. To jednak nie wszystko — tego typu okna tłumią też dźwięki, co sprawia, że mieszkanie w pobliżu ruchliwej ulicy czy lotniska staje się znacznie bardziej komfortowe.

Nowoczesne, energooszczędne okna plastikowe: Rzeszów

Okna PCV są jednym z najbardziej energooszczędnych rozwiązań dostępnych na rynku. Dzięki swoim właściwościom izolacyjnym redukują straty ciepła w domu, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. Instalując je, można więc zmniejszyć ślad węglowy i dbać tym samym o środowisko naturalne.

Oprócz tego okna w plastikowych ramach charakteryzują się prostotą konstrukcji. Ich konserwacja i utrzymanie są stosunkowo łatwe, a przy tym niedrogie. W przeciwieństwie do tradycyjnych okien drewnianych nie wymagają regularnego malowania ani specjalistycznych zabiegów konserwacyjnych. Wystarczy systematyczne czyszczenie, aby zachować ich estetyczny wygląd na długie lata. Sprawdź ofertę Witrynal i wybierz najlepsze rozwiązanie do swojego domu, biura czy obiektu użytkowego. Potrzebujesz pomocy w wyborze? Zapewniamy profesjonalne doradztwo — zadzwoń lub umów się na spotkanie.

Materiały dotyczące budowy i funkcjonowania okien.

dodatki do okien

Wyposażenie okien

Przejdź do podstrony

rodzaje szyb w oknach

Rodzaje szyb w oknach

Przejdź do podstrony

nawiewnikhigroaerahy2

Nawiewniki do okien

Przejdź do podstrony

007

Rensony do okien

Przejdź do podstrony

1547JPG

Zatrzaski do drzwi balkonowych

Przejdź do podstrony

okucia okienne

Regulacja okucia

Przejdź do podstrony

Chinchila 3

Szyby dekoracyjne

Przejdź do podstrony

mycie okien

Mycie okien

Przejdź do podstrony

zaparowywanie okien witrynal rzeszow

Zaparowywanie okien

Przejdź do podstrony

smarowanie okuc i regulacja

Smarowanie okuć i regulacja

Przejdź do podstrony

emo l

Listwa montażowa

Przejdź do podstrony

emo par

Termo parapet

Przejdź do podstrony

emo pan

Termo panel

Przejdź do podstrony

mala lazienka duze okno

Rozmiar okna łazienkowego

Drzwi tarasowe 1

Wymiana okien

slider.slider 2 2gk is 118 1

Jak uszczelnić okna

Pomiar okien

Pomiar okien

Zakup okien z montazem

Zakup okien z montażem

okna pcv podkarpackie

Okna trzyszybowe