Drzwi

Drzwi – odkryj naszą różnorodność stylów i wzorów oraz nowoczesny design.

 

Drzwi zewnętrzne powinny być ciepłe, trwałe, szczelne i ciche. Nowoczesne drzwi mają budowę wielowarstwową po to, żeby wewnątrz skrzydła, często także ościeżnicy i ramy, a nawet progu, znalazł się materiał termoizolacyjny. W grubym skrzydle są szerokie wkładki termiczne ,można też zmieścić dużo pianki poliuretanowej lub styropianu przez co poprawić współczynniki przenikania ciepła do bardzo dobrych wartości.

Drzwi PCV,  Aluminiowe, Wejściowe proponowane przez Witrynal

Dowiedz się wiecej

Niezwykle duży wybór wzorów, kolorów oraz wyposażenia dodatkowego pozwoli zrealizować najbardziej wygórowane oczekiwania Państwa względem aranżacji swoich domów. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie idealnie dopasowane drzwi zewnętrzne pod względem przenikalności cieplnej ,ich koloru (renolitu) a także różnego rodzaju wzorów.

Dowiedz się wiecej

Antywłamaniowe drzwi aluminiowe zostały zaprojektowane z myślą o osiągnięciu najlepszych parametrów termoizolacyjności. Wykonane z trzykomorowego systemu aluminiowego o grubości 78mm spełniają surowe wymagania stawiane przed nowoczesnym budownictwem pasywnym.
Drzwi aluminiowe posiadają przekładkę termiczną, specjalnie zaprojektowane izolatory znacząco podnoszą parametr termoizolacyjności i mają znaczący wpływ na przepuszczalność energii cieplnej oraz obniżenie kosztów zakupu energii w różnej postaci potrzebnej do ogrzewania budynków.

Dowiedz się wiecej

Zewnętrzne drzwi plastikowe to doskonała alternatywa zwłaszcza dla drzwi drewnianych, które stosunkowo łatwo ulegają zniszczeniu pod wpływem niskich temperatur czy deszczu i które wymagają skomplikowanych oraz czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych. Drzwi z PCV to sprawdzone produkty, którym zaufało wielu Klientów. Doskonale sprawdzą się zarówno jako drzwi do mieszkania, domu jednorodzinnego czy biura. Nawet modele z przeszkleniami zapewniają wysokie bezpieczeństwo, gdyż wykorzystujemy w nich specjalne szkło antywłamaniowe lub kombinację szkła i płyty PCV.

Dowiedz się wiecej

Nieograniczone przestrzenie i monumentalne, wielkogabarytowe przeszklenia – duet doskonały, który od kilku sezonów święci prawdziwe triumfy aranżacyjnej popularności, gwarantując zachwyt gości i zadowolenie domowników. Jednak, by drzwi przesuwne HST pełniące rolę swoistej, całoszklonej ściany były efektywne i efektowne, muszą spełnić cały szereg wyśrubowanych wymagań – zwłaszcza, jeśli projekt wpisuje się w nurt budownictwa pasywnego lub energooszczędnego.

Dowiedz się wiecej

Zewnętrzne drzwi plastikowe to doskonała alternatywa zwłaszcza dla drzwi drewnianych, które stosunkowo łatwo ulegają zniszczeniu pod wpływem niskich temperatur czy deszczu i które wymagają skomplikowanych oraz czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych. Drzwi z PCV to sprawdzone produkty, którym zaufało wielu Klientów. Doskonale sprawdzą się zarówno jako drzwi do mieszkania, domu jednorodzinnego czy biura. Nawet modele z przeszkleniami zapewniają wysokie bezpieczeństwo, gdyż wykorzystujemy w nich specjalne szkło antywłamaniowe lub kombinację szkła i płyty PCV.

Dowiedz się wiecej

System plastikowych drzwi harmonijkowych, jako alternatywa dla popularnych drzwi HST lub PSK ma wiele zalet.
Pozwala uzyskać dużo większe światło przejścia porównując z drzwiami HST czy PSK,
Konstrukcje z drzwi harmonijkowych mogą mieć nieograniczoną długość,
Całość zachowuje bardzo wysokie parametry termiczne (cieplne)  oraz dużą funkcjonalność jeśli chodzi o ilości powierzchni możliwej do otwarcia, potrzebnej do dostosowania do gabarytów  pomieszczenia.

Dowiedz się wiecej

Drzwi otwierane szklane to klasyczne rozwiązanie dla drzwi w domu czy biurze. Montowane w futrynie na zawiasach chromowych. Drzwi szklane otwierane są wyśmienitym produktem do każdego typu wnętrz czy to nowoczesnych czy klasycznych, nadają pomieszczeniu indywidualnego designu, zapewniają dostęp dla światła.Zamykane na klamę i klucz uniemożliwia swobodną komunikację osób niepowołanych. Drzwi szklane otwierane stanowią nowoczesną alternatywę dla pełnych drzwi bez przeszkleń. Dużą zaletą drzwi otwieranych jest możliwość wykonania każdego wymiaru. Dużą zaletą drzwi szklanych jest możliwość wykonania na indywidualne wymiary.

Drzwi zewnętrzne, jak sama nazwa sugeruje, odgradzają pomieszczenia mieszkalne lub użytkowe od świata zewnętrznego. W przypadku drzwi zewnętrznych stawiane są wysokie wymagania techniczne. Część niezbędnych cech użytkowych regulują zapisy i normy prawa budowlanego.

Niezwykle bogaty wybór wzorów, kolorów oraz wyposażenia dodatkowego pozwoli zrealizować najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów względem aranżacji. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie idealnie dopasowane drzwi zewnętrzne.Dom jest miejscem, w którym każdy mieszkaniec powinien czuć się bezpiecznie i komfortowo. Ogromną rolę w obu tych kwestiach odgrywają drzwi wejściowe, które gwarantują zabezpieczenie nie tylko przed ewentualną kradzieżą i dostaniem się do środka obcych osób, ale również niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Drzwi wejściowe do domu cechują się wysoką jakością wykonania i wytrzymałością, jak również są stworzone z solidnych materiałów i z dbałością o każdy szczegół.

Jakie drzwi wybrać pozostawiamy decyzję dla państwa, zależy to od tego gdzie będą montowane czy jest to dom,czy biuro,wejście do sklepu,wejście na halę produkcyjną,wejście do bloku,wejście do mieszkania,wejście do podpiwniczena,wejście na poddasze,wejście pod schody lub też do wnętrz jako przegrody wewnętrzne w budynkach, itp.Drzwi zewnętrzne oferowane przez Witrynal to drzwi pasywne i energooszczędne. Powstały one z połączenia szeregu rozwiązań, które mają na celu zmniejszenia strat energii cieplnej w domach, dzięki czemu przyczyniają się do ograniczenia emisji CO2 z gospodarstw domowych. Co więcej, drzwi zewnętrzne energooszczędne świetnie chronią przed wiatrem, gwarantują wysoki poziom szczelności. Przekłada się to na zmniejszenie wydatków w kwestii ogrzewania pomieszczeń. Wspomniane wcześniej rozwiązania, które zostały zastosowane w naszych drzwiach zewnętrznych pasywnych to przede wszystkim: wypełnienie z wysokiej jakości materiałów termoizolacyjnych, zwiększona grubość skrzydeł drzwiowych, dwie lub trzy uszczelki obwodowe, ościeżnica wykonana z ciepłego drewna, zamek wielopunktowy -gwarancja szczelności pomiędzy skrzydłem a ościeżnicą. Jednak największą zaletą drzwi zewnętrznych jest niski współczynnik przenikania ciepła (Ud), wynoszący nawet 0,58 W/m2K, który jest poparty międzynarodowym certyfikatem.

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne – dlaczego warto w nie zainwestować.

Aluminium jest materiałem coraz powszechniej wykorzystywanym do produkcji drzwi. Powstają z niego zarówno tarasowe drzwi aluminiowe, stolarka okienna, jak i też standardowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Co sprawia, że tak chętnie po po aluminium sięgamy. Na korzyść aluminiowych konstrukcji przemawia:

solidna konstrukcja – drzwi aluminiowe zewnętrzne nie ulegają łatwo wypaczeniu, nie wykrzywiają się i są odporne na różnorodne warunki klimatyczne, dzięki czemu przez lata zachowują swoje parametry i stanowią skuteczną barierę ochronną dla firmy lub domu,

stosunkowo niska masa w porównaniu z pcv – co zmniejsza koszty ich transportu oraz ułatwia montaż,

dobra izolacyjność cieplna – nowoczesne technologie sprawiają, że zewnętrzne drzwi z aluminium mogą być wykorzystywane nawet w budownictwie pasywnym i osiągać najlepsze parametry,

dobra akustyczność izolacyjna – mają ją również wewnętrzne drzwi aluminiowe,

stylowy design – aluminium można z łatwością formować tak, aby powstały zarówno bardziej wzory klasyczne jak i eleganckie drzwi, lub też modele wyróżniające się nowoczesnym wzornictwem.

Drzwi aluminiowe wewnętrzne oraz zewnętrzne – teraz w ofercie Witrynal

Z myślą o potrzebach naszych Klientów poszerzyliśmy ofertę o sprzedaż drzwi aluminiowych – wewnętrznych oraz zewnętrznych. Współpracujemy z najlepszymi producentami, a zakres naszych usług obejmuje:

doradztwo techniczne przy wyborze odpowiednich drzwi z aluminium – wykonujemy pomiary i doradzamy, który z produktów najlepiej wpisze się w potrzeby Twojego domu czy firmy,

wykonanie usług montażowych (na terenie woj. podkarpackiego) – precyzyjnie i w krótkim okresie czasu,

usługi serwisowe.

Wybierając naszą ofertę:

dobierzesz aluminiowe drzwi wewnętrzne lub zewnętrzne, które idealnie dopasują się do Twojego  zapotrzebowania – zarówno pod względem estetyki, jak i jakości wykonania,

zyskasz dostęp do niezawodnych i markowych produktów objętych długą gwarancją – takich, które staną się ozdobą  oraz doskonałym zabezpieczeniem budynku,

masz pewność konkurencyjnych warunków finansowych współpracy – wieloletnia obecność na rynku pozwala nam oferować przystępne ceny.

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami, skontaktuj się z naszym doradcą. Zadzwoń  tel :17 859 46 95  lub napisz, a przedstawimy Ci pełną ofertę.

Wyposażenie drzwi aluminiowych to:

Głównie to System PONZIO PE 78 N

lakierowanie dwustronne w standardowych kolorach – RAL 9016, RAL 8019, RAL 9006, RAL 7016

  • grubość całkowita PONZIO PE 78 mm

zasuwnica z potrójną blokadą z regulacją docisku,od zewnątrz pochwyt ze stali szlachetnej lub lakierowany Ral, Od wewnątrz klamka ze stali nierdzewnej na krótkim szyldzie ze sprężyną powrotną lub kolor Ral, trzy dwuczęściowe zawiasy w kolorze standard lub srebrnym, wkładka patentowa, w tym 3 klucze,system jednego klucza, obustronnie rozeta ze stali szlachetnej lub kolor Ral, standardowe wymiary: min. 700 x 1950 mm max. 1100 x 2300 – inne wymiary na zapytanie.

Witrynal | Rudna Mała 301 | 36-054 Mrowla | woj. podkarpackie | tel: 17 859 46 95, 17 859 46 70, 607 223 772 | e-mail: witrynal@interia.pl | NIP: 8132364335