Site icon Okna rzeszów , drzwi aluminiowe , drzwi wejściowe – Witrynal

Drzwi

Drzwi

DRZWI – RZESZÓW

Drzwi zewnętrzne powinny być ciepłe, trwałe, szczelne i ciche. Nowoczesne drzwi mają budowę wielowarstwową po to, żeby wewnątrz skrzydła, często także ościeżnicy i ramy, a nawet progu, znalazł się materiał termoizolacyjny. W grubym skrzydle są szerokie wkładki termiczne ,można też zmieścić dużo pianki poliuretanowej lub styropianu przez co porawić wspólczynniki przenikania ciepła do bardzo dobrych wartości.

admin aja

Dowiedz się wiecej

t2 16

Dowiedz się więcej

Drzwi PCV

Dowiedz się więcej

Drwi szklane

Dowiedz się więcej

Drzwi zewnętrzne, jak sama nazwa sugeruje, odgradzają pomieszczenia mieszkalne lub użytkowe od świata zewnętrznego. W przypadku drzwi zewnętrznych stawiane są wysokie wymagania techniczne. Część niezbędnych cech użytkowych regulują zapisy i normy prawa budowlanego.

Niezwykle bogaty wybór wzorów, kolorów oraz wyposażenia dodatkowego pozwoli zrealizować najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów względem aranżacji. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie idealnie dopasowane drzwi zewnętrzne.Dom jest miejscem, w którym każdy mieszkaniec powinien czuć się bezpiecznie i komfortowo. Ogromną rolę w obu tych kwestiach odgrywają drzwi wejściowe, które gwarantują zabezpieczenie nie tylko przed ewentualną kradzieżą i dostaniem się do środka obcych osób, ale również niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Drzwi wejściowe do domu cechują się wysoką jakością wykonania i wytrzymałością, jak również są stworzone z solidnych materiałów i z dbałością o każdy szczegół.

Jakie drzwi wybrać pozostawiamy decyzję dla państwa, zależy to od tego gdzie będą montowane czy jest to dom,czy biuro,wejście do sklepu,wejście na halę produkcyjną,wejście do bloku,wejście do mieszkania,wejście do podpiwniczena,wejście na poddasze,wejście pod schody lub też do wnętrz jako przegrody wewnętrzne w budynkach, itp.Drzwi zewnętrzne oferowane przez Witrynal to drzwi pasywne i energooszczędne. Powstały one z połączenia szeregu rozwiązań, które mają na celu zmniejszenia strat energii cieplnej w domach, dzięki czemu przyczyniają się do ograniczenia emisji CO2 z gospodarstw domowych. Co więcej, drzwi zewnętrzne energooszczędne świetnie chronią przed wiatrem, gwarantują wysoki poziom szczelności. Przekłada się to na zmniejszenie wydatków w kwestii ogrzewania pomieszczeń. Wspomniane wcześniej rozwiązania, które zostały zastosowane w naszych drzwiach zewnętrznych pasywnych to przede wszystkim: wypełnienie z wysokiej jakości materiałów termoizolacyjnych, zwiększona grubość skrzydeł drzwiowych, dwie lub trzy uszczelki obwodowe, ościeżnica wykonana z ciepłego drewna, zamek wielopunktowy -gwarancja szczelności pomiędzy skrzydłem a ościeżnicą. Jednak największą zaletą drzwi zewnętrznych jest niski współczynnik przenikania ciepła (Ud), wynoszący nawet 0,58 W/m2K, który jest poparty międzynarodowym certyfikatem.

Drzwi aluminiowe zewnętrzne i wewnętrzne – dlaczego warto w nie zainwestować.

Aluminium jest materiałem coraz powszechniej wykorzystywanym do produkcji drzwi. Powstają z niego zarówno tarasowe drzwi aluminiowe, stolarka okienna, jak i też standardowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Co sprawia, że tak chętnie po po aluminium sięgamy. Na korzyść aluminiowych konstrukcji przemawia:

 • solidna konstrukcja – drzwi aluminiowe zewnętrzne nie ulegają łatwo wypaczeniu, nie wykrzywiają się i są odporne na różnorodne warunki klimatyczne, dzięki czemu przez lata zachowują swoje parametry i stanowią skuteczną barierę ochronną dla firmy lub domu,
 • stosunkowo niska masa w porównaniu z pcv – co zmniejsza koszty ich transportu oraz ułatwia montaż,
 • dobra izolacyjność cieplna – nowoczesne technologie sprawiają, że zewnętrzne drzwi z aluminium mogą być wykorzystywane nawet w budownictwie pasywnym i osiągać najlepsze parametry,
 • dobra akustyczność izolacyjna – mają ją również wewnętrzne drzwi aluminiowe,
 • stylowy design – aluminium można z łatwością formować tak, aby powstały zarówno bardziej wzory klasyczne jak i eleganckie drzwi, lub też modele wyróżniające się nowoczesnym wzornictwem.

Drzwi aluminiowe wewnętrzne oraz zewnętrzne – teraz w ofercie Witrynal

Z myślą o potrzebach naszych Klientów poszerzyliśmy ofertę o sprzedaż drzwi aluminiowych – wewnętrznych oraz zewnętrznych. Współpracujemy z najlepszymi producentami, a zakres naszych usług obejmuje:

 • doradztwo techniczne przy wyborze odpowiednich drzwi z aluminium – wykonujemy pomiary i doradzamy, który z produktów najlepiej wpisze się w potrzeby Twojego domu czy firmy,
 • wykonanie usług montażowych (na terenie woj. podkarpackiego) – precyzyjnie i w krótkim okresie czasu,
 • usługi serwisowe.

Wybierając naszą ofertę:

 • dobierzesz aluminiowe drzwi wewnętrzne lub zewnętrzne, które idealnie dopasują się do Twojego  zapotrzebowania – zarówno pod względem estetyki, jak i jakości wykonania,
 • zyskasz dostęp do niezawodnych i markowych produktów objętych długą gwarancją – takich, które staną się ozdobą  oraz doskonałym zabezpieczeniem budynku,
 • masz pewność konkurencyjnych warunków finansowych współpracy – wieloletnia obecność na rynku pozwala nam oferować przystępne ceny.

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami, skontaktuj się z naszym doradcą. Zadzwoń  tel :17 859 46 95  lub napisz, a przedstawimy Ci pełną ofertę.

Wyposażenie drzwi aluminiowych to:

Głównie to System PONZIO PE 78 N

 • lakierowanie dwustronne w standardowych kolorach – RAL 9016, RAL 8019, RAL 9006, RAL 7016
 • grubość całkowita PONZIO PE 78 mm
 • zasuwnica z potrójną blokadą z regulacją docisku
 • od zewnątrz pochwyt ze stali szlachetnej lub lakierowany Ral
 • od wewnątrz klamka ze stali nierdzewnej na krótkim szyldzie ze sprężyną powrotną lub kolor Ral
 • trzy dwuczęściowe zawiasy w kolorze standard lub srebrnym
 • wkładka patentowa, w tym 3 klucze,system jednego klucza
 • obustronnie rozeta ze stali szlachetnej lub kolor Ral
 • standardowe wymiary: min. 700 x 1950 mm max. 1100 x 2300 – inne wymiary na zapytanie.
Exit mobile version