Drzwi harmonijkowe

Nowoczesne budownictwo to przede wszystkim duże przeszklenia, za sprawą których, pomieszczenia doświetlone są światłem naturalnym oraz sprawiają wrażenie bardziej przestronnych. Składane drzwi przesuwne są doskonałą odpowiedzią dla wszystkich klientów poszukujących nowoczesnych rozwiązań, wygody użytkowania oraz wysokiej jakości.Dla wszystkich klientów rozważających zakup tego właśnie produktu, przygotowaliśmy zestawienie pięciu największych zalet przesuwnych drzwi składanych.

Jasno i przestrzennie

Drzwi harmonijkowe to najlepszy sposób na doświetlenie dużych pomieszczeń. W pozycji zamkniętej ten rodzaj drzwi wygląda niczym ściana ze szkła, która przepuszcza do wnętrza znacznie więcej naturalnego światła aniżeli standardowe drzwi tarasowe. Niepowtarzalny efekt uzyskamy również w pozycji otwartej, kiedy pomieszczenie zostaje niemalże połączone z ogrodem czy tarasem – żadnych ramek i słupków, jednym słowem niczym nie ograniczona, duża przestrzeń. Efekt wizualny jaki można uzyskać dzięki drzwiom tego rodzaju jest imponujący.

Trwałość i jakość

Drzwi harmonijkowe Decco 83 to produkt o wyjątkowej trwałości, który objęty jest 5-letnią gwarancją. Warto dodać, że drzwi składane znacznie lepiej sprawdzają się podczas zmian pogody. Są odporne na odkształcenia i zgięcia na skutek działania wysokich temperatur. Ponadto drzwi tego typu są znacznie mniej narażone na rozwarstwianie.

Wygląd i estetyka

Drzwi harmonijkowe stały się nierozłącznym dodatkiem dla nowoczesnych projektów wnętrz. Nasi klienci uwielbiają je przede wszystkim za ich elegancję oraz prostotę, a także za najlepszy i najbardziej efektowny sposób całkowitego połączenia tego co na zewnątrz z tym co wewnątrz. Profile Decco 83 dostępne są w różnej kolorystyce, z możliwością zastosowania różnych kolorów od strony wewnętrznej i zewnętrznej.

Izolacja termiczna i akustyczna

Duże przeszklenie wcale nie musi oznaczać strat ciepła, wręcz przeciwnie. Decco 83 to bardzo wysokie parametry izolacji termicznej, które dodatkowo mogą zostać poprawione poprzez zastosowanie szyby przeciwsłonecznej.

Oszczędność miejsca

Drzwi harmonijkowe no najlepszy sposób na pełne wykorzystanie powierzchni pomieszczenia. Całkowite złożenie po otwarciu pozwala nie tylko zaoszczędzić sporo miejsca w pomieszczeniu, ale również nadaje wspaniały, minimalistyczny efekt.Składane drzwi przesuwne dostępne są w ofercie Witrynal. Zapraszamy do kontaktu z lokalnymi partnerami handlowymi w celu zapoznania się z aktualną ofertą.